Planlama, Koordinasyon, Operasyon.

Etkinlikleriniz için gerekli ekibi temin eder, planlar, koordine eder ve tüm operasyonu yönetiriz.

İletişime Geçin!Ne Yaparız

21 Medya adlı reklam ajansının staff -insan kaynakları- ekibiyiz.Firmaların tüm insan kaynakları ihtiyaçlarını karsılamak amacıyla, süreli ise ihtiyacı olan insanlar ile firmaları bulusturma esnasında ki organizasyonu saglıyoruz.

Prensiplerimiz

Alısılageldik çalısma anlayısı yerine, egitime dayalı yenilikçi bir anlayıs ile çalısanlarımızı gelistirir, kisisel gelisime önem verir ve hem kendimizin hemde markasını temsil ettigimiz firma adına maksimum performans saglarız.

Sundugumuz hizmetlerle; müsteri memnuniyetini ön planda tutar, gerek tedarikçi gerekse çalısanlarımızla iliskilerimizi sürekli gelistirir, ölçer, iyilestirir ve zamanın tüm yeniliklerine ayak uydururuz.Hizmetlerimiz


Dinamik, güleryüzlü ve tecrübeli kadromuzla, başta Istanbul olmak üzere Ankara, Izmir, Bursa, Antalya, Adana gibi büyüksehirlerimizde de hizmet vermekteyiz.

Festivaller, Konserler, Road Show'lar, Fuarlar, Lansman & Açılıslar, Bayi Toplantıları, Kongre & Konferanslar, Basın Toplantıları, In Door - Out Door Etkinlikler ve Tanıtımlar olmak üzere birçok alanda aktif olarak yer almaktayız.

Yabancı dil, diksiyon, karsılama alanlarında egitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla VIP hizmet vermekteyiz.Bazı Müşterilerimiz


Çalıstıgımız ve hizmet verdigimiz müsterilerimizin bazıları.Ekibimiz


Umut Durmaz

founder.

Burak Set

staff relationship manager.

Tabiki hepimiz bu kadar degiliz. Ama sizinle iletisimde olan bizleriz.İletişim


Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mh.
No:203, Kat:7 D:17
Sisli, Istanbul

info@biisicinlazim.com

+90 212 278 78 70Herzaman kahve içmeye bekleriz. Ama daha hızlı iletisim için bize ulasın.

Copyright © 2015 bi'iş için lazım. Design by 21 Medya